W razie problemów z wyświetlaniem zawartości strony prosimy zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer do wersji 8.0+
Po prawej stronie znajdują się bezpośrednie linki do bezpłatnych aktualizacji przeglądarki Internet Explorer i innych przeglądarek.

Pobierz

Pobierz

Pobierz

Pobierz
Twoja Szkoła Latania. Najlepsi z Najlepszych!
Szkolenia Lotnicze przez cały rok. Od PPL(A) do ATPL(A)
Uprawnienia do szkoleń lotniczych. FI(A), CPL(A), MEP(L), MCC, VFR-NOC
Szkolenia mechaników lotniczych przez cały rok!
Remonty i naprawy silników i śmigieł
Nasza praca to pasja, która spełnia marzenia innych!

CAMO w Royal-Star


Nasza oferta

Firma Royal-Star ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie zarządzania ciągłą zdatnością do lotu posiadanych przez Państwa statków powietrznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma Royal-Star rozszerzyła swoją ofertę o usługę Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu. Teraz możesz podpisać jedną umowę, dostarczyć nam wszystkie dokumenty samolotu i po kilku tygodniach cieszyć się lataniem rekreacyjnym mając pewność, że Twój statek powietrzny spełnia wszystkie wymagania przepisów i jest obsługiwany na czas.

Nasza oferta jest skierowana również do firm lotniczych chcących skupić się wyłącznie na działalności usługowej lub szkoleniowej pozostawiając kwestie techniczne i prawne specjalistom.

Jest to ekonomiczne i wygodne rozwiązanie, pozwalające podnieść wydajność Twojego przedsiębiorstwa lotniczego poprzez zwolnienie Twoich pracowników ze zmagań ze skomplikowanymi zagadnieniami z pogranicza zarządzania, prawa i techniki lotniczej.