W razie problemów z wyświetlaniem zawartości strony prosimy zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer do wersji 8.0+
Po prawej stronie znajdują się bezpośrednie linki do bezpłatnych aktualizacji przeglądarki Internet Explorer i innych przeglądarek.

Pobierz

Pobierz

Pobierz

Pobierz
Twoja Szkoła Latania. Najlepsi z Najlepszych!
Szkolenia Lotnicze przez cały rok. Od PPL(A) do ATPL(A)
Uprawnienia do szkoleń lotniczych. FI(A), CPL(A), MEP(L), MCC, VFR-NOC
Szkolenia mechaników lotniczych przez cały rok!
Remonty i naprawy silników i śmigieł
Nasza praca to pasja, która spełnia marzenia innych!

Montaż samolotów i śmigłowców z zestawów KIT


Doświadczenie  związane z remontami i naprawami   statków powietrznych pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z kompleksowym:

  •  montażem samolotów RV z zestawów KIT
  •  montażem śmigłowców TALON z zestawów KIT  

Podejmujemy się poważnych i wymagających  serwisów,  remontów oraz montaży samolotów dla właścicieli  Prywatnych  i instytucji zarówno z kraju jak  i zagranicy.  Prowadzimy również doradztwo  techniczne oraz udzielamy wsparcia. 

Montaż śmigłowców TALON z zestawów KIT

Talon - to dwumiejscowe śmigłowce, dopuszczone  do lotów VFR w kategorii „specjalny”.  Strukturę wytrzymałościową stanowi stalowa kratownica kadłuba, do której zamontowana jest belka ogonowa o budowie półskorupowej. Osłony i wnętrze kabiny wykonane są z laminatów epoksydowych. Śmigłowiec posiada podwozie typu płozowego. Napęd stanowi silnik firmy RotorWay o mocy 147KM. A600 talon zbudowany jest z zestawu do samodzielnego montażu firmy RotorWay. 

Royal-Star Service świadczy kompleksowe usługi montażowe śmigłowców TALON z zestawów KIT.

Montaż samolotów RV z zestawów KIT

Samolot RV jest dwu lub czteromiejscowym (w zależności od modelu), jednosilnikowym, samolotem sportowym, charakteryzującym się oryginalnym designem, oraz komfortem lotu. Elementy sterujące są lekkie, responsywne i pięknie zharmonizowane. Samoloty te zbudowane są z tradycyjnej konstrukcji aluminiowej. RV są zaprojektowane i zbudowane, aby można je było w razie potrzeby szybko i bezpiecznie rozmontować. Wszystkie powierzchnie tylne są zdejmowane.  Umożliwia to łatwy transport oraz ponowny montaż w punkcie docelowym. Napęd stanowi silnik Lycoming IO-540 o mocy 260 KM (194 kW). Samolot RV zbudowany jest z zestawu do samodzielnego montażu firmy Van`s Aircrafts.

Royal-Star Service świadczy kompleksowe usługi montażowe samolotów RV z zestawów KIT.

Montaż samolotów i śmigłowców:  Royal-Star Service, ul. Podkarpacka 11B, 38-400 Krosno, Tel.  48 739 224 226, E: infotech@royal-star.pl

Dystrybutor zestawów KIT: Debra Trade Sp. z. o. o, ul. K .Wyszyńskiego 4a/4,  44-238 Czerwionka-Leszczyny, Tel. 48 788 292 825,  E: s.senczyna@vansaircraft.pl