W razie problemów z wyświetlaniem zawartości strony prosimy zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer do wersji 8.0+
Po prawej stronie znajdują się bezpośrednie linki do bezpłatnych aktualizacji przeglądarki Internet Explorer i innych przeglądarek.

Pobierz

Pobierz

Pobierz

Pobierz
Twoja Szkoła Latania. Najlepsi z Najlepszych!
Szkolenia Lotnicze przez cały rok. Od PPL(A) do ATPL(A)
Uprawnienia do szkoleń lotniczych. FI(A), CPL(A), MEP(L), MCC, VFR-NOC
Szkolenia mechaników lotniczych przez cały rok!
Remonty i naprawy silników i śmigieł
Nasza praca to pasja, która spełnia marzenia innych!

Pilocie, zostań w domu i połącz się z nami online!


W trosce o Wasze zdrowie oraz bezpieczeństwo, zachęcamy Was do akcji #zostańwdomu. Tylko co tu robić pośród czterech ścianach, kiedy serce rwie się do lotu a umysł pragnie wsłuchać się w dźwięk uruchomionego silnika? Hmmm...

Zarówno Was jak i nas łączy ogromna pasja do lotnictwa i podniebnych wypraw, dlatego wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji, już niebawem uruchomimy dla Was cykl wykładów i warsztatów lotniczych online, dotyczących zarówno doświadczeń pilotów, nietuzinkowych sytuacji w locie, tematyki z różnych dziedzin lotnictwa, jak i nowinek technologicznych. Wszystko po to, aby umilić Wam czas w domach oraz pogłębić Waszą teoretyczną wiedzę pod skrzydłami naszych ekspertów. Wystarczy, że połączysz się z nami online i weźmiesz czynny udział w zajęciach - w końcu lotnictwo to nie tylko podróż w przestworzach ale i cenna wiedza, którą w tym trudnym okresie możesz śmiało pogłębić.

Szczegóły podamy już wkrótce!