W razie problemów z wyświetlaniem zawartości strony prosimy zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer do wersji 8.0+
Po prawej stronie znajdują się bezpośrednie linki do bezpłatnych aktualizacji przeglądarki Internet Explorer i innych przeglądarek.

Pobierz

Pobierz

Pobierz

Pobierz
Twoja Szkoła Latania. Najlepsi z Najlepszych!
Szkolenia Lotnicze przez cały rok. Od PPL(A) do ATPL(A)
Uprawnienia do szkoleń lotniczych. FI(A), CPL(A), MEP(L), MCC, VFR-NOC
Szkolenia mechaników lotniczych przez cały rok!
Remonty i naprawy silników i śmigieł
Nasza praca to pasja, która spełnia marzenia innych!

Lotnicze centrum szkoleniowe nr 1 w Polsce


Prezentujemy innowacyjną usługę szkoleniową, prowadzoną pod okiem ekspertów lotnictwa, opartą o nowoczesne technologie  i innowacyjne metody nauczania. Pragniesz zostać pilotem? Z nami to niezwykle proste! 

Royal-Star Aero to najlepiej wyposażony ośrodek szkoleniowy w Polsce:

  •  Nasza flota posiada 12 samolotów, w tym 5  wyposażonych w nowoczesną awionikę typu glass kokpit, 

  • Dysponujemy dwoma nowoczesnymi symulatorami lotu typu FNPT II, w tym jeden odzwierciedlający kabinę Airbusa A320

  • Prowadzimy innowacyjne metody nauczania -Indywidualny proces szkoleniowy oparty o nowoczesną aplikację webową i mobilną stworzoną do nauki teoretycznej i monitorowana postępów w nauce na każdym etapie szkolenia.

  • Jako pierwsi w Europie wspieramy naukę pilotażu najnowocześniejszymi technologiami, z wykorzystaniem okularów rozszerzonej rzeczywistości oraz wyświetlaczy HUD.

  • Intensywne programy szkoleniowe: Pakiety Standard, Comfort i Airline - czas trwania wybranych szkoleń skrócony nawet o 22 miesiące. 

  • Elastyczna i przyjazna polityka cenowa- płatność dokonywana jest za konkretny moduł, a nie za całość szkolenia z góry.

  • Gwarancja lotu – dostępność szerokiego wachlarza floty i instruktorów, możliwość odwołania/przesunięcia lotu nawet z 1-dniowym uprzedzeniem - to główne atuty sprawnego zarządzania organizacją lotów szkoleniowych.

  • Kompetentna i uprzejma obsługa, zapewni wsparcie uczestników szkoleń na każdym etapie: zakwaterowania, przejazdów, rezerwacji lotów, formalności z Urzędem Lotnictwa Cywilnego.