W razie problemów z wyświetlaniem zawartości strony prosimy zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer do wersji 8.0+
Po prawej stronie znajdują się bezpośrednie linki do bezpłatnych aktualizacji przeglądarki Internet Explorer i innych przeglądarek.

Pobierz

Pobierz

Pobierz

Pobierz
Twoja Szkoła Latania. Najlepsi z Najlepszych!
Szkolenia Lotnicze przez cały rok. Od PPL(A) do ATPL(A)
Uprawnienia do szkoleń lotniczych. FI(A), CPL(A), MEP(L), MCC, VFR-NOC
Szkolenia mechaników lotniczych przez cały rok!
Remonty i naprawy silników i śmigieł
Nasza praca to pasja, która spełnia marzenia innych!

Obsługa Techniczna PART-145 w Royal Star Aero


Co to jest organizacja PART-145

Symbol PART 145 to nazwa działu lotniczych przepisów europejskich określających wymagania stawiane dużym lotniczym organizacjom obsługowym i remontowym. Jest to jednocześnie rodzaj certyfikatu organizacji obsługowej, która po serii audytów potwierdziła że spełnia standardy jakości obsługi wymagane wspomnianymi przepisami.

Organizacja obsługowa działająca w oparciu o przepisy europejskie Part 145 to nowocześnie zorganizowane i specjalistycznie wyposażone przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie obsługi statków powietrznych, remontów silników, śmigieł i pozostałych komponentów lotniczych. Posiadanie certyfikatu organizacji obsługowej zgodnego z Part 145 upoważnia również do obsługi samolotów wykonujących przewóz lotniczy.

Firma Royal-Star uzyskała certyfikat organizacji działającej zgodnie z przepisami PART 145 w grudniu 2009 roku. Od tamtej pory świadczymy usługi w zakresie obsługi statków powietrznych, zarówno tej liniowej (prace okresowe), jak i tzw. Obsługi hangarowej polegającej na wykonywaniu modyfikacji, remontów i poważnych napraw zarówno statków powietrznych, jak i ich komponentów.

Aby spełnić wymagania przepisów firma Royal-Star na bieżąco utrzymuje kompletną bibliotekę materiałów obsługowych, zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do prawidłowego wykonania obsługi, a materiały i części używane w czasie obsługi pochodzą wyłącznie od autoryzowanych dostawców części lotniczych.

Kadra obsługowa składa się z licencjonowanych mechaników lotniczych, którzy dzięki regularnej praktyce, szkoleniom wewnętrznym i studiowaniu dokumentacji utrzymują wysoki poziom umiejętności i wiedzy oraz stale zwiększają swoje doświadczenie.

Od chwili uzyskania certyfikatu firma Royal-Star obsługuje samoloty własnego ośrodka szkolenia lotniczego oraz samoloty prywatne klientów zewnętrznych.