W razie problemów z wyświetlaniem zawartości strony prosimy zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer do wersji 8.0+
Po prawej stronie znajdują się bezpośrednie linki do bezpłatnych aktualizacji przeglądarki Internet Explorer i innych przeglądarek.

Pobierz

Pobierz

Pobierz

Pobierz
Twoja Szkoła Latania. Najlepsi z Najlepszych!
Szkolenia Lotnicze przez cały rok. Od PPL(A) do ATPL(A)
Uprawnienia do szkoleń lotniczych. FI(A), CPL(A), MEP(L), MCC, VFR-NOC
Szkolenia mechaników lotniczych przez cały rok!
Remonty i naprawy silników i śmigieł
Nasza praca to pasja, która spełnia marzenia innych!

Cessna C-152 SP-KMV


Cessna C-152 SP-KMV

Nasza flota ulega ciągłej rozbudowie - powiększana o nowe statki powietrzne i dostosowywana do nowoczesnych trendów lotniczych:

 Między innymi  Viktor w nowej odsłonie i nowym wzornictwem. Cessna C-152 na miarę współczesnych czasów - wyposażona w nowoczesną awionikę Garmin 430, wielofunkcyjny wyświetlacz Aspen, transporter Trig, oraz wiele innych nowości, które możecie sami zobaczyć i przetestować, dołączając na szkolenie lotnicze w naszym Ośrodku Szkolenia Lotniczego Royal-Star Aero w Mielcu, zapraszamy!

Cessna 152 jest najpopularniejszym na świecie dwumiejscowym samolotem szkoleniowym. Jest to górnopłat konstrukcji całkowicie metalowej, z silnikiem marki Lycoming O-235-L2C napędzającym śmigło ciągnące o stałym skoku typu McCauley.

Ze względu na łatwość pilotażu, ekonomikę i niezrównany poziom bezpieczeństwa, to właśnie na nim większość pilotów rozpoczyna swoją karierę lotniczą. W naszym ośrodku posiadamy cztery modele C152 wykorzystywane do prowadzenia szkolenia na licencję turystyczną PPL(A) i zawodową CPL(A).

  • Znaki rejestracyjne: SP-KMV
  • Silnik: Lycoming O-235-L2C
  • Prędkość przelotowa: 198 km/h
  • Ilość miejsc: 1 + 1
  • Maksymalna masa do startu: 758 kg
  • Zasięg: 1100 km
Wróć

Galeria Cessna KMV